Laskomex

Laskomex – to marka specjalizująca się w produkcji i projektowaniu nowoczesnych systemów domofonowych w tym: domofonów oraz wideodomofonów.

Misja firmy Laskomex

„Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo. Rozwój oraz doskonalenie relacji międzyludzkich i społecznych.”

Celem istnienia firmy jest zdobywanie praktycznego doświadczenia przez ludzi poprzez doskonalenie relacji międzyludzkich. Zalicza się do nich: klientów, pracowników, kooperantów, dostawców oraz właściciela firmy.  Laskomex prowadzi działalność w branży sprzętu elektrycznego. Laskomex prowadzi prace badawcze w dziedzinie rozwoju systemów bezpieczeństwa, zajmuje się ich produkcją i dystrybucją.  Laskomex zaopatruje klientów w systemy kontroli dostępu, systemy dozoru, systemy alarmowe, automatykę bram i wjazdów oraz osprzęt przeznaczony do tych systemów. Laskomex zajmuje się projektowaniem zabezpieczeń i doradztwem w tym zakresie.

Historia firmy Laskomex

Laskomex to przedsiębiorstwo, które cechuje tradycja i innowacyjność. Firma jest obecna na rynku blisko dwadzieścia lat i wciąż się rozwija korzystając z wieloletnich doświadczeń, sugestii klientów oraz najnowszych osiągnięć techniki. Od początku istnienia misją przedsiębiorstwa było poszerzanie działalności o nowe produkty i usługi mające na celu zaspokojenie potrzeb klienta i dostosowanie parametrów produktu do jego indywidualnych oczekiwań. Laskomex rozpoczął działalność w 1985 roku jako producent systemów komputerowych. Do stałych klientów firmy należał m.in. polski przemysł zbrojeniowy, lotniczy i fonograficzny. Przełomem i początkiem nowego etapu w historii firmy było wyprodukowanie pierwszego urządzenia domofonowego w 1989 roku i szybki rozwój branży zabezpieczeń w kraju.

Odpowiadając na zapotrzebowanie i wymagania konsumentów firma wprowadzała nowe rodziny unifonów, wyprodukowała pierwsze domofonowe i alarmowe zestawy do samodzielnego montażu. Poszerzyła ofertę o pełny wybór elektrozaczepów drzwiowych najwyższej jakości nawiązując wyłączną współpracę z hiszpańską firmą Openers&Closers. Pierwszy cyfrowy system domofonowy CD-2500 w szybkim tempie zdobył uznanie klientów w Rosji i otworzył przed firmą drogę do ekspansji exportowej.

Źródło: http://www.laskomex.com.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: